- -20,45 €

Хладилната кутия First Austria FA-5170-BA е компактно и удобно решение за съхранение на храна и напитки на различни места. Тя е с обем 32 литра и може да се използва както при 12 волта, като се свързва към запалката на автомобила или лодката, така и при променлив ток 220/240 V с мощност 58 W.
Тази хладилна кутия има вградена функция за охлаждане и затопляне на съдържанието, което я прави подходяща както за превозване на храна за пикник или по време на пътуване, така и за съхранение на продукти в домашни условия.
Кутията е енергоефективна и помага да спестите на разходите за електроенергия.
Тя е сив цвят и има удобни дръжки за носене. Хладилната кутия е изработена от висококачествени материали, които я правят здрава и устойчива на износване.
- Брутен обем: 32 литра(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Хладилната кутия First Austria FA-5170-BA е компактно и удобно решение за съхранение на храна и напитки на различни места. Тя е с обем 32 литра и може да се използва както при 12 волта, като се свързва към запалката на автомобила или лодката, така и при променлив ток 220/240 V с мощност 58 W.
Тази хладилна кутия има вградена функция за охлаждане и затопляне на съдържанието, което я прави подходяща както за превозване на храна за пикник или по време на пътуване, така и за съхранение на продукти в домашни условия.
Кутията е енергоефективна и помага да спестите на разходите за електроенергия.
Тя е сив цвят и има удобни дръжки за носене. Хладилната кутия е изработена от висококачествени материали, които я правят здрава и устойчива на износване.
- Брутен обем: 32 литраТехническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Пластмаса, Полипропилен |
| Ключови характеристики | Ергономична дръжка, Лесно почистване, Лесен за използване, Зареждане в колата |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане, Загряване |
| Височина | 44 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Тегло | 5.2 Kg |
| Капацитет | 32 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Лов |
| Мощност | 58 W |
| Захранване | Мрежово |
| Гаранция | 36 месеца |