- -25,56 €
- Изчерпано

Хладилната кутия First Austria First FA-5170 е компактно и удобно решение за съхранение на храна и напитки на различни места. Тя е с обем 32 литра и може да се използва както при 12 волта, като се свързва към запалката на автомобила или лодката, така и при променлив ток 220/240 V с мощност 58W.
Тази хладилна кутия има вградена функция за охлаждане и затопляне на съдържанието, което я прави подходяща както за превозване на храна за пикник или по време на пътуване, така и за съхранение на продукти в домашни условия.
Тя е сив цвят и има удобни дръжки за носене. Хладилната кутия е изработена от висококачествени материали, които я правят здрава и устойчива на износване.
- Брутен обем: 32 литра(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Хладилната кутия First Austria First FA-5170 е компактно и удобно решение за съхранение на храна и напитки на различни места. Тя е с обем 32 литра и може да се използва както при 12 волта, като се свързва към запалката на автомобила или лодката, така и при променлив ток 220/240 V с мощност 58W.
Тази хладилна кутия има вградена функция за охлаждане и затопляне на съдържанието, което я прави подходяща както за превозване на храна за пикник или по време на пътуване, така и за съхранение на продукти в домашни условия.
Тя е сив цвят и има удобни дръжки за носене. Хладилната кутия е изработена от висококачествени материали, които я правят здрава и устойчива на износване.
- Брутен обем: 32 литраТехническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане, Загряване |
| Височина | 42.5 cm |
| Ширина | 44 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Тегло | 5.84 Kg |
| Капацитет | 32 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |
| Мощност | 8 W |
| Захранване | Мрежово |
| Гаранция | 36 месеца |