- -1,53 €
![]()
Хладилна чанта ATLANTIC подходяща за съхранение и охлаждане на хранителни продукти при излети и пътувания
- Размери ШхДхВ: 39х24х39 см
- Материал: Полипропилен ( Без BPA )
- Капацитет: 24 литра
- Тегло: 1.60 кг
- Удобна дръжка за пренасяне
- Цвят: Жълт/лилав
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Материал | Полипропилен |
| Ключови характеристики | Дръжка |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 39.5 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |
| Капацитет | 24 L |
| Брой | 1 |
| Спорт | Къмпинг |