- -15,34 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Изолационен материал | Полиуретан |
| Материал | Пластмаса |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Тегло | 5.12 Kg |
| Капацитет | 45 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Лов |