
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Бял, Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Ключови характеристики | Дръжка |
| Тип | Електрически |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане, Загряване, USB |
| Височина | 41 cm |
| Ширина | 55.5 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Тегло | 6.9 Kg |
| Капацитет | 40 l |
| Брой | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване, Лов |
| Мощност | 58 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |