- -76,69 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Термостат |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 101 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 230 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Охладителен агент | R 600 a |
| Система за охлаждане | Full No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 313 kWh |
| Цвят | Червeн |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 331 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 186 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 65 cm |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 36 месеца, 36 месеца |