- -97,15 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Fresh зона 0 градуса, LED Дисплей, LED осветление, Автоматично размразяване, Автоматично размразяване на хладилника, Аларма за отворена врата, Вътрешно осветление, Отделение 0°C, Регулируеми рафтове |
| Технологии | LED осветление, Metal Cooling Plate, Инверторен компресор, Отделение 0°С |
| Аудио сигнал | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Дозатор за вода | Не |
| Нетен обем на фризера | 170 l |
| Производство на кубчета лед / 24ч | 12 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 6 |
| Климатичен клас | SN - N - ST - T |
| Охладителен агент | R600a |
| Мощност | 250 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 305 kWh |
| Автономия без ток | 15 h |
| Дневен разход на енергия | 0.81 kWh |
| Цвят | Черно стъкло |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 511 l |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 189.8 cm |
| Ширина | 83.3 cm |
| Дълбочина | 64.8 cm |
| Дължина на кабела | 185 cm |
| Тегло | 107 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |