- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | No Frost |
| Технологии | No Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 83 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 210 l |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 233 kWh |
| Цвят | Инокс |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Специално покритие | Инокс |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 185 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 61.69 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |