
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Автоматично размразяване |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 0 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична, Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 121 l |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N/ST |
| Система за охлаждане | Статична |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 121 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 56 cm |
| Тегло | 23 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |