- -33,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, Аларма за врата |
| Технологии | LED осветление |
| Аудио сигнал | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 70 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 179 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N/ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Мощност | 115 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 271 kWh |
| Автономия без ток | 10 h |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 249 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 178 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 54 cm |
| Тегло | 53 Kg |
| Предназначен за | Кухня |