
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Бързо замразяване |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 8 |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 230 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | T/SN |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Full No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 313 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Цвят | Инокс |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Нетен обем | 331 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 186 cm, 186 cm |
| Дълбочина | 65 cm, 65 cm |
| Гаранция | 24 месеца |