Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | No Frost, Обратима врата |
| Технологии | No Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 70 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 182 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N/ST |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Цвят | Инокс |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 252 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 180 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 51 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |