
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Реверсивен люк |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 6 |
| Нетен обем на фризера | 42 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 201 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 178 kWh |
| Цвят | Сив |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 243 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 160 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 57 cm |
| Гаранция | 60 месеца |