- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Антибактериален |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 3 |
| Нетен обем на фризера | 12 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | T - SN |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Брой компресори | 1 |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 82.1 cm |
| Дълбочина | 50 cm |
| Гаранция | 24 месеца |