
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Реверсивен люк |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 3 |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 98 l |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Брой рафтове на врата | 2 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 149 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 81.8 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 54.8 cm |
| Гаранция | 60 месеца |