
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Full No Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 7 |
| Нетен обем на фризера | 94 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 244 l |
| Брой рафтове хладилник | 7 |
| Брой рафтове на врата | 5 |
| Климатичен клас | N - ST |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Full No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 244 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Цвят | Черен |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 178 cm |
| Дълбочина | 68 cm |
| Гаранция | 24 месеца |