- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Реверсивен люк |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 37 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 206 l |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N - ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 172 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 206 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 143 cm |
| Ширина | 54.5 cm |
| Дълбочина | 55.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |