- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Знаете ли, че Вашият хладилник може да се отваря наляво или надясно, в зависимост от Вашите навици и нужди в кухнята? Просто монтирайте вратата и магнитното и гумено уплътнение по желания от Вас начин.
Абсорбира топлината по-бързо в сравнение с други газове, което позволява енергийно по-ефективно охлаждане.
Подсилените стъклени рафтове няма да позволяват разливане на течност извън тях - освен това те се регулират лесно на желаната височина.
Дори ако хладилникът е поставен до стената, специалният дизайн на пантите ще позволи на вратата, както и на кутиите за плодове и зеленчуци, да се отварят напълно.

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Механично управление |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 41 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 2 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Закалено стъкло |
| Нетен обем хладилник | 194 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Климатичен клас | N, ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 221 kWh |
| Цвят | Сребрист |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 235 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 159 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Тегло | 20.5 Kg |
| Предназначен за | Кухня |