- -35,79 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хлебопекарни |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сребрист |
| Мощност | 550 W |
| Функции | Запазване на топлината, Отложен старт, Автоматично изключване, Настройки за коричката, Защита против прегряване, Сигнал за добавяне на съставки |
| Брой програми | 25 |
| Включени аксесоари | Мерителна лъжица, Мерителна чаша |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет | 500 / 750 / 900 g |
| Степен на потъмняване | 3 |
| Брой бъркалки | 1 |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Дълбочина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |