- -8,18 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Инхалатори |
|
| Тип аксесоар | Маска |
| Тип продукт | Аерозолен апарат |
| За | Семейство |
| Цвят | Бял |
| Съдържание пакет | 1 x Маска за деца |
| Функции | Преносим |
| Метод на инхалация | Вибрации тип Mesh |
| Захранване | Мрежово |
| Ниво на шум | 0 dB |
| Размер на частици за филтриране (μm) | 0.3 |
| Капацитет на пулверизиране (мл/мин) | 0.3 |
| Височина | 14.1 cm |
| Ширина | 14.8 cm |
| Дължина | 16.6 cm |
| Тегло | 1.4 Kg |