- Изчерпано
В Наслаждавай се на сутрешното си кафе с шварц кафемашина Zilan. Със своя 600-милилитров обем, тя е подходяща за голямо семейство. Компактността и е отличителна черта и голямо предимство и тя ще заеме минимално пространство от кухненския ти плот. Със своята функция за поддържане на топлината кафемашината ще ти позволи да пиеш топло и ароматно кафе часове наред.

Защо да избереш Кафемашина Zilan ZLN-7887?
✓ Вместимост: 0.6
✓ Показател за нивото на водата
✓ Кошничка за филтър, който може да се вади
✓ Подвижен постоянен филтър
✓ Функция за запазване на топлината
✓ Бутон за вкл/изк. със светлинен индикатор
✓ Дължина на кабела: 1 м
✓ Термоустойчива стъклена кана
✓ Тегло: 1.2 кг
✓ Захранване: 220-240 V
✓ Мощност: 600W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
В Наслаждавай се на сутрешното си кафе с шварц кафемашина Zilan. Със своя 600-милилитров обем, тя е подходяща за голямо семейство. Компактността и е отличителна черта и голямо предимство и тя ще заеме минимално пространство от кухненския ти плот. Със своята функция за поддържане на топлината кафемашината ще ти позволи да пиеш топло и ароматно кафе часове наред.

Защо да избереш Кафемашина Zilan ZLN-7887?
✓ Вместимост: 0.6
✓ Показател за нивото на водата
✓ Кошничка за филтър, който може да се вади
✓ Подвижен постоянен филтър
✓ Функция за запазване на топлината
✓ Бутон за вкл/изк. със светлинен индикатор
✓ Дължина на кабела: 1 м
✓ Термоустойчива стъклена кана
✓ Тегло: 1.2 кг
✓ Захранване: 220-240 V
✓ Мощност: 600W
Техническо описание
Кафемашини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 600 W |
| Функции | Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Мляно |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Стъкло |
| Брой чаши | 6 |
| Височина | 26 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Дължина на кабела | 1 м |
| Капацитет на контейнера | 0.6 l |