- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемашини |
|
| Цвят | Бежов |
| Мощност | 960 W |
| Функции | Таймер |
| Захранване | Мляно |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Стъкло |
| Брой чаши | 12 |
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Тегло | 4.08 Kg |
| Капацитет на контейнера | 2.1 l |
| Гаранция | 24 месеца |