
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемашини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Мощност | 0 W |
| Функции | Автоматично изключване, Индикаторна светлина, Запазване на топлината |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Мляно |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Брой чаши | 12 |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дължина | 31.5 cm |
| Тегло | 1.5 Kg |
| Капацитет на контейнера | 2.1 l |
| Гаранция | 24 месеца |