- -17,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафемелачки |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сребрист |
| Мощност | 200 W |
| Ниво на шум | 79 dB |
| Употреба | Домашна |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Капацитет | 100 g |
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дълбочина | 12 cm |
| Дължина на кабела | 0.95 cm |
| Тегло | 1.47 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |