- -12,82 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кафеварки за котлон |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Алуминий, Стомана |
| Капацитет | 0.200 l |
| Източник на топлина | Електрически |
| Брой чашки | 4 |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 13.5 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Тегло | 0.86 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |