- -10,23 €
- Изчерпано

Изключително прецизният кантар Camry CR 8171B е с капацитет до 180 кг. Той е страхотен избор за спортисти, хора, които са на диета и за всеки друг, който следи теглото си.
Тъй като платформата му е изработена от много издръжлив, закален безопасен материал, той е не само безопасен за употреба, но и изглежда добре. Неговата много висока точност (50 g) ви гарантира прецизно измерване, всеки път.
Везната е оборудвана с функция за автоматично нулиране и индикатори за ниска мощност и претоварване. Фактът, че се изключва автоматично, позволява да се пести енергия и повишава комфорта при използването му.
Друго предимство на везната е неговият LED дисплей, който позволява лесно прочитане на измерения резултат.
Освен това кантарът разполага и с функция за измерване на бебе.
- Максимално тегло: 180 Kg
- Точност: до 50 g
- Мерни единици: Kg, lb,
- LED дисплей
- Автоматично включване/step on
- Автоматично изключване
- Режим за претегляне на бебе
- Индикация за изтощена батерия
- Индикатор за претоварване
- Размер: 29.5х33 см
- Захранване: Батерии
- Необходими батерии: 4 х 1.5 AAA
- Цвят: Бял
- Тегло: 1.6 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Изключително прецизният кантар Camry CR 8171B е с капацитет до 180 кг. Той е страхотен избор за спортисти, хора, които са на диета и за всеки друг, който следи теглото си.
Тъй като платформата му е изработена от много издръжлив, закален безопасен материал, той е не само безопасен за употреба, но и изглежда добре. Неговата много висока точност (50 g) ви гарантира прецизно измерване, всеки път.
Везната е оборудвана с функция за автоматично нулиране и индикатори за ниска мощност и претоварване. Фактът, че се изключва автоматично, позволява да се пести енергия и повишава комфорта при използването му.
Друго предимство на везната е неговият LED дисплей, който позволява лесно прочитане на измерения резултат.
Освен това кантарът разполага и с функция за измерване на бебе.
- Максимално тегло: 180 Kg
- Точност: до 50 g
- Мерни единици: Kg, lb,
- LED дисплей
- Автоматично включване/step on
- Автоматично изключване
- Режим за претегляне на бебе
- Индикация за изтощена батерия
- Индикатор за претоварване
- Размер: 29.5х33 см
- Захранване: Батерии
- Необходими батерии: 4 х 1.5 AAA
- Цвят: Бял
- Тегло: 1.6 Kg
Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Не |
| Цвят | Бял |
| Захранване | Батерии |
| Ключови характеристики | Автоматично изключване, Индикатор за изтощена батерия, Индикатор за претоварване, Автоматично включване при докосване, Индикатор за батерията |
| Необходими батерии | 4 x 1.5 (AA) |
| Максимално поддържано тегло | 180 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 1 g |
| Ширина | 33 cm |
| Дължина | 29.5 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |