- -11,76 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Не |
| Цвят | Черен |
| Материал | Метал |
| Захранване | Батерии |
| Ключови характеристики | Автоматично изключване, Индикатор за претоварване, LED дисплей |
| Необходими батерии | 3 x AAA (1.5V) |
| Максимално поддържано тегло | 180 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg |
| Разделение | 50 g |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 50 g |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |