- -8,69 €
- Изчерпано

Изключително прецизният кантар Adler AD 8172B е с капацитет до 180 кг. Той е страхотен избор за спортисти, хора, които са на диета и за всеки друг, който следи теглото си.
Тъй като платформата му е изработена от много издръжлив, закален безопасен материал, той е не само безопасен за употреба, но и изглежда добре. Неговата много висока точност (100 g) ви гарантира прецизно измерване, всеки път.
Везната е оборудвана с функция за автоматично нулиране и индикатори за ниска мощност и претоварване. Фактът, че се изключва автоматично, позволява да се пести енергия и повишава комфорта при използването му.
Друго предимство на везната е неговият LED дисплей, който позволява лесно прочитане на измерения резултат.
- Максимално тегло: 180 Kg
- Точност: до 100 g
- Мерни единици: Kg, lb, st
- 4 прецизни тензометрични сензора
- LED дисплей
- Автоматично нулиране
- Автоматично изключване
- Индикация за изтощена батерия
- Индикатор за претоварване
- Размер: 34х31 см
- Захранване: Батерии
- Необходими батерии: 4 х 1.5 AAA
- Цвят: Черен
- Тегло: 1.6 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Изключително прецизният кантар Adler AD 8172B е с капацитет до 180 кг. Той е страхотен избор за спортисти, хора, които са на диета и за всеки друг, който следи теглото си.
Тъй като платформата му е изработена от много издръжлив, закален безопасен материал, той е не само безопасен за употреба, но и изглежда добре. Неговата много висока точност (100 g) ви гарантира прецизно измерване, всеки път.
Везната е оборудвана с функция за автоматично нулиране и индикатори за ниска мощност и претоварване. Фактът, че се изключва автоматично, позволява да се пести енергия и повишава комфорта при използването му.
Друго предимство на везната е неговият LED дисплей, който позволява лесно прочитане на измерения резултат.
- Максимално тегло: 180 Kg
- Точност: до 100 g
- Мерни единици: Kg, lb, st
- 4 прецизни тензометрични сензора
- LED дисплей
- Автоматично нулиране
- Автоматично изключване
- Индикация за изтощена батерия
- Индикатор за претоварване
- Размер: 34х31 см
- Захранване: Батерии
- Необходими батерии: 4 х 1.5 AAA
- Цвят: Черен
- Тегло: 1.6 Kg
Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Цвят | Черен |
| Захранване | Батерии |
| Ключови характеристики | Автоматично изключване |
| Необходими батерии | 4 x 1.5 V AAA |
| Максимално поддържано тегло | 180 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg, Камък - кам |
| Разделение | 100 g |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 100 g |
| Тегло | 1.6 Kg |