Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Не |
| Цвят | Черен |
| Материал | Закалено стъкло |
| Захранване | Батерии |
| Ключови характеристики | Автоматично изключване |
| Необходими батерии | 2 x 1.5 V AAA |
| Максимално поддържано тегло | 180 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Тегло | 1.4 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |