- -35,79 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Миещ се филтър, Самопочистване |
| Тип компресор | Инвертор |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 2.6 kWh |
| Препоръчителна зона на покритие | 0 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 3.4 kWh |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Самопочистване, Wi-FI, I Feel, Турбо режим, Функция Sleep, 3D Air Flow, Автоматично рестартиране |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.2 |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тегло Вътрешно устройство | 8 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Тегло Външно устройство | 23.3 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |