- -153,39 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Карбонов |
| Тип компресор | inverter |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.62 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 3.79 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.32 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.19 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.2 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 55 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |