- -92,03 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Мобилен |
| Капацитет на затопляне | 3.2 kWh |
| Препоръчителна зона на покритие | 30 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Инвертор | Не |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Тих режим на работа, Нощен режим |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Енергийна ефективност при охлаждане | B |
| Енергийна ефективност при отопление | B |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 35.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 41.9 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 68.8 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 27.5 Kg |
| Гаранция | 3 + 2 години |