
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Самопочистване |
| Тип компресор | Ротационен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 18000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 45 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Автоматичен рестарт, Режим ECO, Турбо режим, Функция "Follow me", Защита от деца, Размразяване |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.38 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.38 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 1100 м³/н |
| Ниво на шум | 48 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 101 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13.3 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дебит Външно устройство | 3500 м³/н |
| Ниво на шум Външно устройство | 60 dB |
| Дължина Външно устройство | 35.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 90 cm |
| Височина Външно устройство | 71 cm |
| Тегло Външно устройство | 42.7 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |