- -127,82 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Витамин С, Филтър с витамин C, Сребърен |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 30 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Сребърен филтър, 4D Airflow, Нагряване на външното тяло |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.5 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 4.2 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.87 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.06 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.7 |
| Дебит на въздуха | 650 м³/н |
| Дължина Вътрешно устройство | 19.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 82.2 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 28 cm |
| Ширина Външно устройство | 70.5 cm |
| Височина Външно устройство | 53 cm |
| Тегло Външно устройство | 24.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |