- -127,82 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Плазма |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 24000 BTU |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Wi-FI, Нагряване до 8 градуса С, 4D Airflow, Работи до -25 ° C при затопляне, Нагряване на външното тяло |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 7.2 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 7.3 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.7 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.3 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.7 |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.7 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 108.9 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 32.8 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 35 cm |
| Ширина Външно устройство | 90 cm |
| Височина Външно устройство | 70 cm |
| Тегло Външно устройство | 41 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |