- -120,00 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 31 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 14000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.3 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.2 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.33 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.68 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 48 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 21 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 78.3 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 26.7 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 51 dB |
| Дължина Външно устройство | 29 cm |
| Ширина Външно устройство | 78 cm |
| Височина Външно устройство | 59.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 36 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |