- -432,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 18 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.73 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.15 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.37 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.04 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 18.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 79.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 12 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 49 dB |
| Дължина Външно устройство | 28.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 76.5 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Тегло Външно устройство | 32 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |