- -204,00 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Цвят вътрешно тяло | Сив |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 48 dB |
| Дължина Външно устройство | 29 cm |
| Ширина Външно устройство | 80 cm |
| Височина Външно устройство | 68 cm |
| Гаранция | 36 месеца |