- -194,00 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 9.2 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.73 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.78 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 92 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.5 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 48 dB |
| Дължина Външно устройство | 29 cm |
| Ширина Външно устройство | 80 cm |
| Височина Външно устройство | 64 cm |
| Гаранция | 36 месеца |