- -123,00 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 км² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.7 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.7 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.93 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.26 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял, Черен |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 23 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 87 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Дължина Външно устройство | 29 cm |
| Ширина Външно устройство | 78 cm |
| Височина Външно устройство | 54 cm |
| Гаранция | 36 месеца |