- -337,45 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | Адаптер за зареждане USB |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 44 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Прозорец |
| Основен капацитет | 21000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 45 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 23.3 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 89 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.7 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 55 dB |
| Дължина Външно устройство | 33 cm |
| Ширина Външно устройство | 84 cm |
| Височина Външно устройство | 80 cm |
| Гаранция | 36 месеца |