- -311,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Основни характеристики
- Wi-Fi модул в комплекта
- Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.8 / 5.0 / 5.2 kW
- Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.9 / 5.0 / 7.8 kW
- Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): - / 1.63 / - kW
- Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): - / 1.3 / - kW
- Мощност: 18000 BTU
- SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 7.2
- SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.3
- Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): 243 / 1300 kWh
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A+
- Работна температура на охлаждане: -10 ~ 46 °C
- Работна температура на отопление: -25 ~ 24 °C
- Подходящ за помещения до: 35 кв. м
- Хладилен агент: R-32
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
- Цвят: Бял
Вътрешно тяло
- Размери: 280 x 838 x 229 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 10 кг
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 48 / 45 / 40 / 28 dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 54 / 51 / 45 / 28 dB
Външно тяло
- Размери: 714 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 40 кг
- Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8")
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 51 / - / - / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 54 / - / - / - dB
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7.2 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.3 |
| Ниво на шум | 54 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 83.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 54 dB |
| Дължина Външно устройство | 28.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 80 cm |
| Височина Външно устройство | 71.4 cm |
| Гаранция | 36 месеца |