- -356,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 27000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.6 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.4 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.75 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 26.2 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 119.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 33.9 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 56 dB |
| Дължина Външно устройство | 34 cm |
| Ширина Външно устройство | 88 cm |
| Височина Външно устройство | 75 cm |
| Гаранция | 36 месеца |