- -249,00 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Конзола |
| Препоръчителна зона на покритие | 37 м² |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.79 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.8 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 46 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 23.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 86 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 60 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 51 dB |
| Дължина Външно устройство | 29 cm |
| Ширина Външно устройство | 80 cm |
| Височина Външно устройство | 64 cm |
| Гаранция | 36 месеца |