- -102,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 20 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 10000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.6 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.63 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.57 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.6 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 80 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.3 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 46 dB |
| Дължина Външно устройство | 29 cm |
| Ширина Външно устройство | 78 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Гаранция | 36 месеца |