- -61,00 €
![]()
- Мощност (BTU): 12 000
- Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.8 / 3.5 / 4.1 kW
- Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 1.0 / 3.8 / 4.1 kW
- Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.1 / 1.18 / 1.6 kW
- Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.3 / 1.10 / 1.6 kW
- SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 6.1
- SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4
- Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): 200 / 943 kWh
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A+
- Работна температура на охлаждане: -15 ~ 46 °C
- Работна температура на отопление: -15 ~ 30 °C
- Подходящ за помещения до: 25 кв. м
- Хладилен агент: R-32
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
Вътрешно тяло
- Размери: 295 x 761 x 200 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 7.5 кг
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 43 / 34 / 30 / 27 dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 43 / 34 / 30 / 27 dB
Външно тяло
- Размери: 530 x 705 x 279 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 22.5 кг
- Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8")
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 52 / - / - / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 52 / - / - / - dB
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Мощност (BTU): 12 000
- Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.8 / 3.5 / 4.1 kW
- Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 1.0 / 3.8 / 4.1 kW
- Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.1 / 1.18 / 1.6 kW
- Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.3 / 1.10 / 1.6 kW
- SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 6.1
- SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4
- Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): 200 / 943 kWh
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A+
- Работна температура на охлаждане: -15 ~ 46 °C
- Работна температура на отопление: -15 ~ 30 °C
- Подходящ за помещения до: 25 кв. м
- Хладилен агент: R-32
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
Вътрешно тяло
- Размери: 295 x 761 x 200 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 7.5 кг
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 43 / 34 / 30 / 27 dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 43 / 34 / 30 / 27 dB
Външно тяло
- Размери: 530 x 705 x 279 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 22.5 кг
- Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8")
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 52 / - / - / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 52 / - / - / - dB
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 4.1 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 4.1 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.6 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.6 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 76.1 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 52 dB |
| Дължина Външно устройство | 27.9 cm |
| Ширина Външно устройство | 70.5 cm |
| Височина Външно устройство | 53 cm |
| Тегло Външно устройство | 22.5 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |