- -110,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 40 м² |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.75 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.54 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7.07 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.07 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.03 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.64 |
| Ниво на шум | 55 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 55 dB |
| Дължина Външно устройство | 30 cm |
| Ширина Външно устройство | 78.5 cm |
| Височина Външно устройство | 55.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 30 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |