- -369,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно, 1 x Инсталационен комплект |
| Тип продукт | Колона |
| Препоръчителна зона на покритие | 80 м² |
| Употреба | Индустриална |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 48000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 12.5 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 13.5 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 3.44 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 3.3 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.63 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.09 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 57 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 188.2 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 58.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 39.4 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 57 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 69 dB |
| Дължина Външно устройство | 82.2 cm |
| Ширина Външно устройство | 102.8 cm |
| Височина Външно устройство | 53 cm |
| Тегло Външно устройство | 94 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |