- -197,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 57 м² |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Основен капацитет | 28000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 8.2 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 8.8 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.54 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.2 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 3.8 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.23 |
| Коефицент на затопляне COP | 4 |
| Ниво на шум | 62 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Дължина Външно устройство | 41 cm |
| Ширина Външно устройство | 94.6 cm |
| Височина Външно устройство | 81 cm |
| Тегло Външно устройство | 62 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |