- -540,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно, 1 x Инструкции |
| Тип продукт | Колона |
| Препоръчителна зона на покритие | 100 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 48000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 14.07 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 16.12 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 4.95 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 5.2 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 55 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 45.6 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 62.9 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 193.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 58 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 65 dB |
| Дължина Външно устройство | 41.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 95.2 cm |
| Височина Външно устройство | 133.3 cm |
| Тегло Външно устройство | 107 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |